Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 19 2024 10:42

Ps4 me 2 leva, 8 lojra dhe Garanci

LEK

LEK
Publikuar: Korr 19 10:42
Shikime: 45
Shitet Playstation 4 me 2 leva te reja, 8 lojra me acount, 500gb memorje dhe 3 muaj garanci.
Ps4 eshte ne gjendje shume te mire, mund ta provoni nga afer ne dyqan. Bejme dergesa me post.
Cmimi 220 mije leke te vjetra
Mundesi blerje me keste vetem me nje karte ID
kontakti: 0693967035
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Gaming World

Gaming World
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
45
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione