Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 19 2024 09:29

Disqe MERCEDES BENZ AMG 18 ORIGJINAL model i 2018

Publikuar: Korr 19 09:29
Shikime: 28
Disqe Mercedes-Benz ///AMG 🔸️CLA 🔸️C-class 🔸️B-class 🔸️A-class origjinal R18 Black&Cnc model i 2018 bashke me goma 225/40R18
Disqet jan te sakte pa saldime apo carje jepen me garanci.
cmimi 750 mije leke vetem disqet ose me gomat 850 mije leke
Mundesi nderrimi me modele te tjera.
Per cdo informacion jeni te mirpritur te na kontaktoni.
JU FALEMINDERIT
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Disqe Origjinal Gomisteri Fatjoni

Gomisteri Fatjoni
blerje dhe shitje Disqesh vetem origjinal dhe te sakte pa asnje problem produktin tone e japim me garanci.
Goma te perdorura dhe te reja.
adresa: Levan,Fier
Nr.kontakti : 00355 693707710
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Gomisteri Fatjoni
blerje dhe shitje Disqesh vetem origjinal dhe te sakte pa asnje problem produktin tone e japim me garanci.
Goma te perdorura dhe te reja.
adresa: Levan,Fier
Nr.kontakti : 00355 693707710
levan,Fier 0693707710
28
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione