Çështje dhe probleme teknike

Ju llutemi na lajmëroni nëse ka ndonjë problem me faqën tonë të internetit. Ekipi Teknik i MerrJep do ta kontrollojë problemin dhe do të punojë për ta rregulluar atë menjëherë.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione