Galeria

Mundësi për një shitje më të shpejt

Vendosni njoftimin tuaj në galeri ashtu që të shikohet nga ana e shum njerëzve. Për disa ditë, galeria shfaqet qindra herë.

Si të bëheni pjesë e galerisë

Nëse ju tashmë keni publikuar një njoftim, klikoni në “Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj” dhe zgjidhni opsionin “Galeria”.

Ju gjithashtu keni mundësi të zgjidhni opsionin “Galeria” kur regjistroni një njoftim të ri.

Njoftimi juaj duhet të përmbajë fotografi në mënyrë që të shfaqet në galeri.
Në mënyrë që njoftimi të shfaqet në galeri ju duhet së pari të kryeni pagesën për publikimin e njoftimit në MerrJep dhe pastaj ta kryeni pagesën për galerinë.

Në cilin vend shfaqet galeria?

Njoftimet që kanë shtuar mundësinë e galerisë shfaqen në pozicionet e mëposhtme:

  • Në listën e njoftimeve, pas klikimit në hartë.
  • Në rezultatet e kërkimit kur njoftimi është i lidhur me fjalën kyçe ose me kategorinë/komunën e zgjedhur.

Nëse nuk mund të shihni njoftimin tuaj në galeri, sigurisht është për shkak se hapërsira e galerisë ndahet me njoftimet e tjera në galeri.

Sa gjatë njoftimi do të jetë e publikuar në galeri?

Njoftimi shfaqet në galeri 2 javë. Para se të skadojë afati ju do të pranoni një përkujtues në emailin tuaj për ta ripërtërirë njoftimin tuaj.

Këtu ju mund ta shihni se si do të dukej galeria:

Galeria shfaqet në anën e djathtë të rezultateve të kërkimit.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione