Aplikacioni Mobile i MerrJep

Në shtëpi, në plazh ose në autobus – MerrJep është në dispozicion për ju pavarësisht se ku ndodheni.

iPhone Mbi 20,0000 Shkarkime!

E gjithë faqja e internetit të MerrJep në xhepin tuaj! Njoftimet paraqiten njejtë ashtu si në kompjuterin tuaj, dhe ju shumë lehtë mund ta vendosni njoftimin tuaj me fotografi.

Android Mbi 15,000 Shkarkime!

Pas shumë kërkesave, MerrJep është në dispozicion për pajisjet mobile Android. Është dizajnuar me funksionalitet të njejtë sikurse aplikacioni MerrJep në iPhone.

Është Falas

Shkarkoni këtu falas aplikacionin tonë në iPhone ose Android. Operatori juaj i mobilit mund t’ju ngarkojë me pagesë kur ju shfletoni në internet.

Aktivizoni Internetin në Mobil

Zgjidhni një paketë për shfletimin e internetit në mobil në bazë të nevojave tuaja. Vizitoni faqet e internetit të ofruesve tanë:

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione