Auto Metaj

Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin.   Shfaqni Më Shumë Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin.
Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres.
Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran
Auto Metaj
41.328615397472305 19.819250106811523
Tirane
Tiranë   Tregoni në hartë
08 Gush 19:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E270 CDI Diesel-AUTOMATIK

4 500 EUR

08 Gush 19:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 220 Benzine ,-1972

19 999 EUR

08 Gush 19:30 Makina , Tiranë

VW Phaeton 3.0 Diesel-AUTOMATIK-2005

5 700 EUR

08 Gush 19:30 Makina , Tiranë

VW Phaeton 3.0 Diesel - AUTOMATIK - 2007

7 700 EUR

08 Gush 19:30 Makina , Tiranë

Mazda CX5-2.2 Diesel SCYAKTIV TECHNOLOGY

17 200 EUR

08 Gush 19:28 Makina , Tiranë

BMW X6-4.4 Benzin M-POWER-FULL OPTIONS

26 000 EUR

08 Gush 19:28 Makina , Tiranë

Audi A5-3.0 Diesel SPORTBACK-LOOK S-LINE

20 500 EUR

08 Gush 19:28 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 4.8 Benzin-PANORAMA-TURBO

13 500 EUR

Në fillim