AUTO 4 ALBANIA PJESË KËMBIMI TË PËRDORURA

CILËSIA ËSHTË ÇELËSI I SUKSESIT

Auto 4 ALBANIA, pika më e madhe për pjesë këmbimi të përdorura ne Durrës, me eksperiencë shumë vjecare ,ofron per ju vetëm pjesë këmbimi importi me shumicë dhe pakicë për markat më te njohura të makinave: Gjermane,Franceze,Italiane,Japoneze,Koreane etj,
Pjesët e tregëtuara importohen nga vendet e BE (ANGLI,ITALI etj ) pas një përzgjedhje të kujdesëshme.
Ne punojmë për te sjell tek ju vetem pjese cilesore,sepse per Auto 4 cilesia eshte çelesi i suksesit.
Nr kontakti:
Cel:+ 069 47 55 781
Cel:+ 069 89 00 312
Adresa:Rruga ''Vellazerimi''Unaza e re "Ish Keneta"Durres
email:pjesauto4@gmail.com

Ju mirepresim!

Rruga ''Vellazerimi''Unaza e re "Ish Keneta prane karburant Gega Oil"Durrës

Durrës

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 318
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione