SHITET

Shitet nga: vile Dje 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

255 000 EUR

Komuna: Elbasan
rruga Kole Papajani .. Prane xhamise Mbret,, 3 kate me sistem ngrohje ..pamje te mrekullueshme nga ballkonet te cilet ndodhen nga lidja dhe perendimi ... ,per me shume informacion-,telefononi - 0693298145
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim