UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ

UPA DANİŞMANLIK İTHALAT VE
İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
ESHTE NJE KOMPANİ ME EKSPERİENC RETH 25 VİTESH PER SHİTJE TE MJETEVE
KUSH ESHTE İNTERESUAR PER BLERJE TE ÇDO LLOJ MJETİ UDHETİMES Sİ ATOBUS SPRİNTER TE ÇDO LLOJİ VE MJETE PUNE Sİ POMBA BETONŞ KAMJON BETONJERE TE ÇDO LLOJ MARKE DHE ÇDO LLOJ MJETİ PUNE
JENİ TE MİRPRİTUR TE KUMUNİKONİ NE KETO NUMRA TELEFONİ
SHQİPRİ 00355 69 433 40 97
TURQİ. 00905061231224
JENİ TE MİRPRİTUR PER TJU SHERBYER SİPAS KERKESAVE TUAJA

Piri Reis Mah 1993 Sk 23/101 Esenyurt İstanbul

Korçë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 544
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione