Agjensi Imobiliare Durres Admaiora.al

Dashuria fillon në Shtëpi

Pavarësisht nëse po kërkoni pronë në shitje ose pronë me qira, AdMaiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni direkt. Ne do Shfaqni më shumë
Pavarësisht nëse po kërkoni pronë në shitje ose pronë me qira, AdMaiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni direkt. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm disa sekonda. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie. Blerje Shitje Qera Hide More

Lagja nr.4 Rruga"Hafiz Podgorica" Durres Albania

Durrës

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 458
Sot 11:51

Shitet Shtepi + Truall

80 000 EUR

Sot 11:48

Shitet Apartament 2+1

53 000 EUR

Sot 11:42

Shitet Apartament 1+1

35 000 EUR

Sot 11:40

Shitet Apartament 2+1

80 000 EUR

Sot 11:38

Shitet Vile + Truall

230 000 EUR

Sot 11:37

Shiten Apartamente

50 000 EUR

Sot 11:33

Jepet me qera 3+1+garazh

450 EUR /muaj

Sot 11:32

Jepet me qera Apartament 1+1

170 EUR /muaj

Sot 11:31

Shitet Apartament 1+1

27 000 EUR

Sot 11:29

Shitet Apartament 1+1

57 000 EUR

Sot 11:28

OKAZION

23 000 EUR

Shitet TOKE

100 000 EUR

Sot 11:26

Shitet Aktivitet Biznesi

110 000 EUR

Sot 11:24

OKAZION

70 000 EUR

Sot 11:21

Shitet Apartament 2+1

600 EUR

Sot 11:17

Shitet Apartament 2+1

51 000 EUR

Sot 11:16

Shitet Apartament 2+1+2

55 000 EUR

Shitet Truall

25 EUR

Sot 11:02

Jepet me qera

100 EUR

Sot 11:00

Shitet Vile + Truall

195 000 EUR

Sot 10:50

Shitet Papafingo

180 000 EUR

Sot 10:49

OKAZON Vile prej 500m2 ne Durres

320 000 EUR

Sot 10:48

Shitet Apartament 2+1

800 EUR

Sot 10:46

Shitet 3+1+2

52 000 EUR

Sot 10:45

Jepet me qera kati -2 (Vile)

170 EUR /muaj

Sot 10:44

Shitet Shtepi Private

67 000 EUR

Sot 10:42

Jepet me qera 2+1+2

350 EUR /muaj

Sot 10:39

Shitet Apartament 2+1

65 000 EUR

Sot 10:38

Jepet me qera 2+1

230 EUR /muaj

Okazion

14 EUR

Sot 10:36

Jepet me qera 1+1

200 EUR

Sot 10:34

Shitet Apartament 1+1

39 000 EUR

Sot 10:33

Shitet Lokal

180 000 EUR

Sot 10:33

Shitet Apartament 1+1

22 000 EUR

Sot 10:31

OKAZION(shitet toke)

15 EUR

Sot 10:29

Shitet Dupleks

140 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione