Real Estate Komuna

Real Estate Komuna vjen pranë çdo individi dhe biznesi me prona okazion, apartamente në shitje, ambjente biznesi me qera sipas nevojave dhe kërkesave të çdo situate.

Me një staf profesional dhe të dedikuar jemi vetëm një telefonatë larg. Ju asistojmë dhe ndjekim për blerjet, shitjet dhe qeradhëniet e çdo hapsire.

Na kontaktoni në numrin e telefonit: +355697015481

Rr Merdar Shtylla, Komuna Parisit Tirane

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-12 nga 12
17 Qer 18:13

Shitet, Vilë, Olive Grove Rezidence, TEG

395 000 EUR

17 Qer 18:13

Shitje,Hotel,Autostrada Tiranë-Durrës

1 500 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione