Real Estate 007 Agency

Me ne, prona optimale është shumë pranë jush!

Real€state007 agency
Shitje, Blerje, Qera Pasuri të Paluajtshme. Konsulencë Juridike


Real€state007 agency, aktive në tregun e shitjeve,blerjeve dhe qerave të pasurive të paluajtshme në Shqipëri dhe më gjërë, në Diasporë, Europë, Amerikë, Angli,Gjermani etj... që prej 07/07/007.
Real€state007 agency, heton, kërkon dhe hedh në tregun imobiliar, prona të Ligjshme dhe me Cmime Okazion..!
Telefononi në cdo kohë.
“Broker Owner 007 ” !

Portofoli ynë :
Apartamente banimi, dublex.
Vila, shtëpi të vjetra, shtëpi fshati.
Dyqane,zyra ,lokale, ambiente biznesi.
Garazhe,magazina,kapanone.
Troje ndërtimi për shitje dhe me përqindje ndërtimi.
Toka bujqësore, pyje, livadhe,ullishta,vreshta,pemëtore etj.

Kontakti :
Adresa: Str. “Gjergj Fishta “ kulla Jeshile Nr. 2 Tiranë, Albania
Phone: + 355 069 20 22 007 & +355 067 38 00 649
E-mail: realestate – 007@hotmail.com

Blv."Gjergj Fishta" Kulla jeshile Nr.2

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-13 nga 13
29 Mar 13:37

Shitet hotel ne Maminas

3 000 000 EUR

29 Mar 13:32

Shitet shtepi e vjeter

140 000 EUR

29 Mar 13:32

Shitet zyre

28 Mar 12:31

Shitet City Hotel funksional

2 600 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione