Planet Computers

Planet Computers partneri juaj teknologjik.

Shoqeria tregtare EURO INFORM shpk, me dyqanet e saj PLANET COMPUTERS, është krijuar në vitin 1996. Shfaqni më shumë
Shoqeria tregtare EURO INFORM shpk, me dyqanet e saj PLANET COMPUTERS, është krijuar në vitin 1996.

Prej 23 vitesh ne ofrojme shitje,shërbime dhe asistencë, për produktet e teknologjise së informacionit.

Misioni I kompanisë sonë është të gjendet pranë klientit ,me produkte dhe shërbime, të cilat të kenë besushmeri të larte dhe të jenë kompetitive në treg. Ne besojme që ja kemi arritur qëllimit duke ofruar produkte të qendrushme (brande ndërkombetare),asistence të vazhdushme tekinke gjate dhe mbas perjudhes së garancisë dhe korrektesi në mardhenien me klientin.

Stafi I Planet Computers ju ofron support në te gjithe ciklin e jetes së një sistemi kompjuterik.

Pc,Laptop,Celular,Periferike,Aksesore.
Sisteme sigurie dhe Access Controll.Servis i Specializuar.

e-mail:info@planetcomputers

Në fokus të kompanise, është biznesi I vogël dhe I mesëm, duke ju ofruar produkte dhe sherbime specifike.

Planet Computers punon me klientët, për të vendosur sisteme dhe procedura Backup, për tu mbrojtur nga humbja apo korruptimi i të dhënave.

Planet Computers ofroj komsulence teknike të vazhdushme per klientet e saj. Duke analizuar sistemet tuaja, dhe duke kuptuar rritjen e biznesit tuaj, ne mund të hartojme rrugën, ku do të zhvillohen rrjeti dhe aplikimet kompjuterike. Duke e ndjekur këtë rrugë, kompanite do të arrijë një efiçencë më të madhe të punëve, si edhe rritje të jetëgjatësisë së pajisjeve të tyre.

Planet Computers partneri juaj teknologjik.

Çmimet e ulëta dhe shërbimet cilësore i kanë garantuar kësaj kompanie një numër të lartë klientësh të rregullt të cilët përveç blerjeve të produkteve teknologjike, marrin asistencë të vazhdueshme nga stafi i kualifikuar për çdo çështje teknike.

Ndërkohë, asistenca teknike dhe serviset kompjuterike të “Planet Computers” janë të njohura nga klientët sepse u kushtojnë pak kohë dhe para.

Produktet vijnë tek ju, sigurt dhe shpejtë. Bli me siguri të plotë.

Tek ne mund te gjeni cdo gje, mjafton te na vizitoni

Planet Computer, Zgjedhja me e mire!
Hide More

Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 149

Oromed L8 RED

7 390 LEK

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione