Publikuar: Gush 18 2022 03:49

Dhermi,shes Vile Individuale 3+1,493 m²(Green Coast )

EUR

Publikuar: Gush 18 03:49
Shikime: 2569
Shitet Vile 2 kateshe luksoze ne resortin turistik GREEN COAST ne Palase, Dhermi.

Vila individuale e tipit 3+1 perfshin nje siperfaqe trualli rreth 300 m2, siperfaqe ndertimi 151 m2, siperfaqe parkimi 37.41m2 (parkim 2 makina) dhe siperfaqe verande 9 m2.
Vila eshte e organizuar ne 2 kate ku kati i pare perdoret per hapsiarat e dites (kuzhinen me sallonin e perbashket dhe nje tualet) dhe kati i dyte per hapesira e nates (dhoma matrimoniale qe ka akses te drejteperdrejte ne verande dhe tualetin personal, 2 dhoma dytesore dhe nje tualet). Salloni, kuzhina dhe dhoma e gjumit matrimoniale kane nje vetrate te ti i katit te dyte kane akses te drejtperdrejt ne oborrin e pasem te viles kurse pjesa tjeter e viles mund ta aksesoj nga shkallet e jashtme .
Vila ka nje stil arkitektonik modern dhe cilesi te larte ndertimi.
Ndodhet ne brezin dyte te ndertimeve te vilave ne nje komples te ri te mire organizuar.
Vila eshte ne proces ndertimi ne nje projekt qe perfundon totalisht brenda vitit.
Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit.

Mundesi per ndertim pishine ne oborr.

Cmimi:575.000 Euro
Mundesi e mire investimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione