Vile ne shitje, Rruga e Dibres

170 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Best Home Real Estate Tirana 11 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet kati i 3 dhe i 4 i nje Vile 4-Kateshe, siperfaqe totale 183 m2 me Hipoteke.
Kati i 3, siperfaqe 91.3 m2, perbehet nga 2 dhoma gjumi me ballkon, sallon ndenje, kuzhine, kondicioner, tualet. E shtruar e gjitha me parket.
Kati i 4, siperfaqe 91.3 m2, perbehet nga nje sonxhorno e madhe, dhome gjumi, kondicioner, tualet, si dhe nje verande reth hyrjes.
Hyrjet e Viles mund te sherbejne per biznese te tipologjive,
– mini hotel
– klinike mjekesore
– azil per te moshuarit
– kopesht ose çerdhe

Çmimi i shitjes 170000 euro.
ID e prones: BH 3151007
Best Home Real Estate Tirana
0697724493


WhatsApp:
0697724493
Leaflet
Në fillim