Publikuar: Gush 13 2022 10:05

Tirane, shes Vile arreduar 350 m²(SECRET GARDEN)

EUR

Publikuar: Gush 13 10:05
Shikime: 2007
Shitet Vile 3 kateshe ne Rezidencen ‘Secret Garden’,afer TEG-ut.
Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e pastër, etj
Organizimi:Salloni+ambient gatimi,4 dhoma gjumi,5 tualete dhe veranda.
Me punime teper cilesore,e arreduar totalisht.
Cmimi:650.000 Eur
Me hipoteke te rregullt!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione