Shitet Vile ose Me Qera

1 EUR

Shitet nga: Shitet Vile ose Me Qera 14 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Vila (ose jepet me qera) 3+1e pershtatur per familjare. Vila ka 1 kat banimi + papafingo me nje siperfaqe 160 m2 per te dyja katet dhe 600 m2 toke.Adresa Priske e madhe, Dajt, Tiranë. E mobiluar. Ajri i paster dhe lagje e qete. Me dokumenta te rregullta.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit +355 69 577 7778
Shitet Vile ose Me Qera
+355695777778
Leaflet
Në fillim