Shitet,Vilë,Kodër Kashar

220 000 EUR

Shitet nga: Ani 12 Jan 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Vila ndodhet nëzonën e Kodër Kashar,Tiranë.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e vilës: 144
• Siperfaqja e truallit: 1500 m2.
• 2 Kate
Organizimi :
• Kati -1: Depo dhe Garazh
• Kati 1: Dhomat e Gjumit,Ambjenti i ndjenjes dhe gatimit,Tualetet
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Sistem Chiller
• Termoizolim
• I mobiluar
• Oborr
• Zonë e qete dhe e preferuar për banim.
Leaflet
Në fillim