Shitet, Vilë, Ali Demi, Tiranë. 300,000 €

300 000 EUR

Shitet nga: klajdi luli3 06 Jan 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Vila ndodhet në zonën e Kryegjyshqata e Bektashinjve, Tiranë.

Informacion mbi vilën:

• Sipërfaqja e vilës: 229.1m2.

• Sipërfaqja e truallit: 500 m2.

• Ndërtim 2 Katësh.

Organizimi :

• Kati 1: Ambient ndenje, Ambient gatimi, 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet.
• Kati 2: Ambient ndenje, Ambient gatimi, 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet.

Cilësime të tjera:

• Me certifikatë pronësie.

• I mobiluar
.
• Oborr.

• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.


Për ta vizituar na kontaktoni!
klajdi luli3
0698152043

WhatsApp:
0698152043
Leaflet
Në fillim