Publikuar: Gush 20 2022 12:32 Tani jeni duke parë: 1

SHITET Vile afer TEG-ut. Tirane

EUR

Publikuar: Gush 20 12:32
Shikime: 15224
Tani jeni duke parë: 1
SHITET Vile afer TEG-ut. Tirane Cmimi 555.000 €

Shitet vile ne nje kompleks luksoz me punime teper cilesore afer Qendres Tregtare Tirana East Gate (TEG)
Vila te mrekullueshme,me koficent 17% te hapsires se zene me ndrertim dhe koficent te larte te Performances Energjitike
Ky kompleks eshte konceptuar e orientuar ne stilin arkitektonik modern , qe respektojne rregullat dhe hapsirat e nevojshme te komoditetit per te jetuar ne harmoni mes natyres dhe sherbimeve te nje qyteti metropolitan.
Keto shtepi jane shtepite e se ardhmes , perfekte per relaksim, qe ripercaktojne konceptin e luksit, duke e lidhur ate me mireqenien dhe respektin ndaj natyres.

Tipologjia:.....Vilë ( Kompleks Banimi i Perfunduar )
Vendodhja:… afer TEG-ut Tiranë
Viti i Ndertimit....2021

SIPERFAQE NDERTIMI
*Sip.Kati Përdhe.. ……....…154 m2
*Sip.Kati i Parë………......….168 m2
*Sip.Totale Ndërtim….......322 m2

SIPERFAQE TRUALLI
*Sip.Trualli i Vilës……...….767 m2
*Sip. Përbashkët……….....110 m2
*Sip.Totale Truall…….…....877 m2

CMIMI
*Sip: Ndërtim........322 m2 x 1290 €/m2
*Sip: Trualli…..……..877 m2 x 97 €/m2
*Cmimi ...................… 499.999 €

DOKUMENTACIONI
*Dokumentacioni:...........Me Hipoteke
*Asiguracion 10-vjecar per objektin
*Certifikate e Performances Energjitike

AMBJENTET e VILES
* 1 Sallon Ndênje me Oxhak Druri
* 1 Guzhinë + Ngrenje me vete
* 4 Dhoma Gjumi ( Njera dhome eshte SUITE )
* 3 Tualete
* 1 Lavanteri
* 1 Garazh i Brëndshem. për 2 makina
* 1 Parkig i Jashtëm për 3 makina ne pronesi
* 2 Ballkone
* 1 Verandë e jashtëme ( ne oborr kati përdhe )

IMPIANTE TE INSTALUARA
1-Ngrohje-Ftohje .......................................MITSUBISHI- ELECTRIC –JAPAN
2-Dyert e Brendëshme e Jashtëme....................... HORMANN -GERMANIA 

3-Dritare e Vetrata .................................................KOMERLING – AUSTRIA
4-Acesorët e Banjove .................................TIEMME SHELL CIELO - ITALIA

5-Panel Diellor+Boiler 300/Lita.................................. CORDIVARI - ITALIA
6-Hidro-Izolime.............................................................. FLAGON - FRANCE
7-Istalime Elektrike............................................... SCHIEDER – GERMANIA
8-Shkarkuesit e Shiut........................................................ ACO-GERMANIA 

9-Kapotë Termike 10 cm .................................................FERRERO - ITALIA 

10-Fasada e Ventiluar 15 Cm............................................... FLORIM-ITALIA 

11-Oxhak me Dru V/H.....................................................HITZE- GERMANIA 

12-Ndriqimi me Spot...................................................... PHILIPS-HOLLAND
13-Dysheme me Parket inxhinierik 12 mm............ PARADOR - GERMANIA

14-Impianti Hydro-Sanitar.................................................. TIEMME- ITALIA
15-Pllakat te ballkoneve e verandave................................. MIRAGE- ITALIA
16-Plakat Gri te Garazhit .................................GUTERMANN – GERMANIA
17- Zbutes Uji Sanitar............................... BWT AQUADIAL 25 - GERMANIA
18-Xhama termik 4.8 cm.................................. Saint Gobain -LUXSEMBURG
19-Celsa dhe priza ...............................................................VIMAR – ITALIA
20-CCTV dhe Citofonia online...................................... HIKVISION-HOLAND
21-Ndricimi I jashtëm........................................................ PHILIPS- HOLAND
22- Kabina Elektrike .................................................SCHIEDER – GERMANIA
23-Pompat e Ujit Sanitar........................................... FRENKLIN - GERMANI
24-Termo-Izolime me XPS 100 mm........................................... DOOW USA

Për Informacion Kontaktoni ne:
TEL-Mobil : ++355 68 20 86 987
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione