Shitet Vilë 3 Katëshe Tek "Myslym Shyri"

175 000 EUR

Shitet nga: kay 24 Jan 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet vilë 3 katëshe pranë rrugës "Myslym Shyri".
Vila ka një sipërfaqe prej 170 m2 dhe shtrihet në një truall prej 120 m2.Vila është e organizuar si më poshtë vijon:
Kati I : dhomë, kuzhinë,, tualet e verandë.
Kati II : sallon, kuzhinë, verandë etualet.
Kati III : dhomë, studio, e verandë.
Vila është e rrethuar me oborr me gjelbërim.
Ajo është e përshtatshme per rezidencë ose per qëllime biznesi, ndaj përfaqëson një mundësi të shkëlqyer investimi, pasi disponon dokumenta te rregullta pronësie.Për më shumë informacion jeni të ftuar të kontaktoni!
Leaflet
Në fillim