Shitet vilë 2 katëshe në Kamëz/Tiranë

130 000 EUR

Shitet nga: mirgen 25 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet vilë 2 katëshe në Kamëz/Tiranë. Siperfaqe totale 300m2 ,nga te cilat 270m2 është ndertim.Vila ndodhet ne ‘Bulevardin Blu’ Kamëz pranë shkollës 9-vjeçare.Me hipoteke dhe te gjitha dokumentet e nevojshme.Vila ka dy kate të ndërtuara (me mundesi për të bërë dhe një kat të tretë sipas dëshirës).Çmimi i diskutueshëm...0683831532
Leaflet
Në fillim