Published: Pri 19 2019 08:15

Shitet/ Vilë 2 Katëshe Në Kamëz,I Diskutueshëm

EUR

Published: Pri 19 08:15
Views: 4
Shitet vilë 2 katëshe në Kamëz/Tiranë. Siperfaqe totale 300m2 ,nga te cilat 270m2 është ndertim.Vila ndodhet ne ‘Bulevardin Blu’ Kamëz pranë shkollës 9-vjeçare.Me hipoteke dhe te gjitha dokumentet e nevojshme.Vila ka dy kate të ndërtuara (me mundesi për të bërë dhe një kat të tretë sipas dëshirës).Çmimi i diskutueshëm...0683831532
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information