Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane

1 LEK

Shitet nga: Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane 21 Maj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Vila 3 Kateshe ne Tirane, 200 metra larg bulevardit te ri. Vila ka një strukturë 3-katëshe me një sipërfaqe të brendshme prej 470 m2. Vila ka të gjitha orientimet dhe është e pajisur me dokumenta të rregullta të hipotekës. Vila ka një dizajn të brendshëm shumë të mirë. Vila disponon • 12 dhoma • 8 tualete • E Mobiluar • Me Parket • 2 vende parkimi • Na kontaktoni! Cmimi i arsyeshem
Shitet Vila 3 Kateshe - Tirane
+355682151089
Leaflet
Në fillim