Published: Korr 20 2018 12:18

shitet shpi ne Tirane mezonete me 3 kate

EUR

Published: Korr 20 12:18
Views: 5
Shitet shpi ne Tirane,mezonete,modele greke .Kati i pare dy dhoma gjumi banje sallon kuzhine dhe kati i dyte dhe i trete dubleks me dy banja tre dhoma gjumi sallon guzhine veranda dhe obor 130 m.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
0693753336

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information