Shitet Objekt 502.8 m2 neto Në Qëndër të Babrrus!

220 000 EUR

Shitet nga: kay 01 Dhj 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet objekt 502.8m2 neto, mbi një truall 165.80 m2, me çertifikatë pronësie.Objekti përbëhet nga 5 kate multifunksionale, dhe pozicionohet në rrugën "Shejnaze Juka".Për më shumë informacion, lutemi të kontaktoni!
Leaflet
Në fillim