Vile ne qender te Shkodres

150 000 EUR

Shitet nga: Lulezim Sot 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet vila ne Xhabie te Shkodres ne Qender te Shkodrej vile e ndertuar ne vitin 2004 me siperfaqe ndertimi 100 m2 per kate ka 2 kate te ndertuara dhe katin e tret te perfshire ne certifikaten e pronesise
siperfaqe toke se bashku me ndertim 400 m2
kati i pare ka nje sallon me siperfaqe 45 m2 nje dhome ngrenje 4x3 nje dhome ndenje ne dimer 4x3 ,banje parabanje ballokon rreth 30 m2
kati i dyte i ndertuar ne 3 dhoma gjumi ballokon banjo
shkalle te brendhme
Aktualisht e dhene me qera e rikonfiguruar dhe ndere me shkalle metalike te jshteme ne dy kate
cmimi eshte i pa negociueshem
ju falenderojme
Leaflet
Në fillim