Publikuar: Qer 03 2022 11:58

SHITET HOTEL + TRUALL NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

EUR

Publikuar: Qer 03 11:58
Shikime: 466
SHITET HOTEL + TRUALL NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

Sipërfaqja totale e truallit është 1500 m2 ndërsa siperfaqja e ndërtesës është 1080 m2.

Hoteli është ndërtuar në vitin 2015 dhe organizohet në katër kate të cilat ndahen në: 11 garsoniere + 4 hyrje 2+1 + lokal + pishinë si dhe hapësirë parkimi.

Prona shitet për 1.800.000 Euro/total, ndërkohë mund të jepet edhe me qira.

Hoteli ndodhet afër rrugës nacionale dhe zotëron një pamje mahnitëse nga deti si dhe nga fshati i bukur i Lukovës.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione