Ndertese 3-kateshe ne Sarande

120 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 13:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament me pamje anesore nga deti 58 000 EUR
OKAZION  apartament 2+1 me pamje ballore nga deti 63 000 EUR
Shitet apartament 1+1 30 000 EUR
Shitet Vile ne Sarande 350 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Në afërsi të
Komuna
Sarandë
Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga deti.Kati pare eshte garazh dhe 2 katet e tjera jane te ndara ne apartamente 3+1 dhe 1+1 ne cdo kat.Siperfaqja eshte 160m2 ndertim dhe 420m2 ne total.Na kontaktoni per nje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 46 000 EUR
Sarande,shitet apartament 1+1 65 000 EUR
Apartament 1+1 45 000 EUR
Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti 56 000 EUR
Në fillim