Ndertese 3-kateshe ne Sarande

120 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 18:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament me pamje ballore nga deti 60 000 EUR
Shitet Garsoniere me pamje nga deti ne Sarande 48 000 EUR
Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti 105 000 EUR
Sarande, Shitet apartament 3+1 OKAZION   65 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Në afërsi të
Komuna
Sarandë
Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga deti.Kati pare eshte garazh dhe 2 katet e tjera jane te ndara ne apartamente 3+1 dhe 1+1 ne cdo kat.Siperfaqja eshte 160m2 ndertim dhe 420m2 ne total.Na kontaktoni per nje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sarande Tregoje në hartë
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 2+1 ne Sarande 88 000 EUR
Shitet apartament 2+1 ne Sarande 79 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 48 000 EUR
400 m2 Truall ne Shitje 45 000 EUR
Në fillim