OKAZION - Vilë 2+1 me hipotekë ne Lushnje

Shitet nga: Ardijan Sot 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

41 000 EUR   50 000 EUR

Adresa: Rr: Shetitorja e Palmave, Lushnje
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Lushnjë
Shitet vila 2 kateshe, 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 130 m2 e mobiluar pjeserisht, me hipoteke, e pershtatshme per banim ose zyra dhe me prespektive per te ndertuar katin e trete. Ndodhet ne qender te Lushnjes, ne lagjen Çlirimi. Çmimi eshte i diskutueshem.

Vila eshte e ndertuar ne dy kate banimi, ku kati i pare perfshin hollin, kuzhinen, ballkonin dhe tualetin ndersa ne kat te dyte ndodhen dy dhoma dhe tualeti tjeter. Ne pjesen e siperme, vila ka dalje ne tarrace.

Shenim per fotot: Vila eshte e ndare ne dy pjese te barabarta, ky njoftim i referohet gjysmes majtas, me gri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim