VILE PRANE DETIT (SHENGJIN)

500 EUR

Shitet nga: Agim Kastrati 22 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet vile 4 kateshe, e mobiluar me qellime hotelerie ,me 12 dhoma garsoniere, vendndodhja 100 m larg detit , ka oborr dhe mundesi parkimi deri ne 7-8 makina (per me shume info na kontaktoni)
Cmimi 500 euro /m2
Agim Kastrati
0692733450
Leaflet
Në fillim