Vile ne Lezhe

220 000 EUR

250 000 EUR

Shitet nga: Shitet Vile ne Lezhe 18 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet vile trekateshe, ne Lezhe me pamje qe shikon kalanë dhe gjithe qytetin. Arkitekturë italiane ku kombinohet punimi i gurit me modernen. Punimet janë shume cilësore dhe të garantuara.
Vila përbëhet nga 3 kate:
1. Kati përdhe mund të shërbejë për kantinë ose për hyrje banimi.
2. Kati i parë: Hyrje banimi me sallon të madh dhe 3 dhoma gjumi +2 banjo + dhomë tharje dhe 2 veranda me pamje të mrekullueshme.
3. Kati i dytë: Hyrje banimi dhe kjo e ndarë me sallon dhe dhoma gjumi, banjo, verandë.
Për më tepër mund të shikoni edhe planimetrinë në foto.
Vila mund të shërbejë si dy hyrje më vete, pasi secili kat, ka hyrjen e tij.
E gjithë shtepia ka sistem ngrohje me impjant gazi dhe panele diellore.
Për hollësi të mëtejshme kontaktoni në nr. e telefonit 0692103570
Shitet Vile ne Lezhe
0692103570
Në fillim