Vile ne lezhe

150 000 EUR

Shitet nga: Xhovalin 06 Gush 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet shtepi ne qytetin e Lezhes. Ndodhet ne lagjen "Lalmi i Ri" 700m nga lagjia "Gurra". Shtepia eshte vile dy kateshe me oborr prej 700 m2. Eshte e pajisur me te gjitha letrat . Drita dhe uje pa nderprerje. Cmimi eshte 150000€ i diskutueshem ku perfshihet ne cmim shtes edhe 820m2 toke me hipoteke ne vain 50m2 larg nga deti. Okazion mos e humbisni!! Nxitoni !!
Xhovalin
0682196928
Leaflet
Në fillim