Vile Lezhe

0 EUR

Shitet nga: Nardi 03 Korr 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Vile 226 m2 ne hyrje te lezhes cmimi 900euro/m2,
kati i pare perfshin sallon, studio dhe banjo.
kati i dyte: kater dhoma gjumi + 2 banjo.
Leaflet
Në fillim