Vile 4 kateshe ne Shengjin

0 EUR

Shitet nga: elton 09 Jan 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
shitet vile 4 kateshe , e pershtatshme per biznes kati i 2 (lokal dyqan etj, )shtepia eshte e sapo rikostruktuar kati i 1 pervec 2 dhoma ka dhe nje garazh per 2 makina ,kati i 4 perbehet nga nje dhome e madhe kati i 3 perbehet nga dy hyrje ,2 dhoma dhe nje guzhin + banjo, hyrja tjeter 1 sonxhorno+ banjo ,shtepia mund te shfrytezohet sezonin e veres ku mund te leshohet me qera , largesia nga deti as 70 m, cmimi 700 euro m2 , per me shume info kontakto ne tel
Leaflet
Në fillim