Vile 3 kt

0 EUR

Shitet nga: Vile shengjin 13 Gush 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet vile 3 Kat.1 Kat restorant 2 kt banim . 300 m2 ndertim + 300 m2 truall me hipoteke.me marreveshje mund te behet dhe kembim me apartamnte ne Tirane !ngjutur me rrugen kryesore dhe me shetit Oren kufizohet r nga te dy anet me rrug kryesore
Vile shengjin
0672124210
Leaflet
Në fillim