Vile 2 katshe

130 000 EUR

Shitet nga: Pal Puka 03 Korr 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Në afërsi të
Komuna
Lezhë
Shitetet vila dykatshe (220 meter katror) ka 7 dhoma e 2 banjo plus 600metra oborr dhe garazhd.
Leaflet
Në fillim