Vile 2 Kateshe + Shtepi Druri ne Shengjin.

150 000 EUR

Shitet nga: Daniel 12 Tet 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Vile 2-Kateshe me shtepi druri ne Shengjin me siperfaqe 95m2/kat si dhe shtepia e drurit 50m2. Trualli eshte 300m2. Me te gjitha dokumentat e nevojshme. Ne kushte te shkelqyera, e mobiluar me te gjitha pajisjet.

Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim