Super okazion

250 000 EUR

Shitet nga: king 29 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet vile 3 kateshe, secili kat ka nga dy dhoma gjumi, plus koridor, sallon, banjo dhe guzhine. Ballkonet jane te bollshme me nje pamje te bukur. Kati i dyte eshte i mobiluar ndersa te tjeret jo. Rreth shtepise ka rreth 900 meter2 toke qe perfshihet ne cmim, ne cmim gjithashtu perfshihen edhe 7 dynym toke qe ndodhen pak me larg shtepise. Shtepia eshte e pajisur me hipotek dhe me letra te tjera perkatese, cmimi perfshi te gjith paketen e lartpermendur, dhe eshte pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim