shtepi vile

0 EUR

Shitet nga: Arti Shahini 04 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
shes shtepi te pa perfunduar me 6 dylim toke, 5 te bjellura me peme ulliri, shtepija eshte ne faze per pllaka dyer dhe dritare.
Arti Shahini
00393314826893
Në fillim