SHITET - VILE DY KATESHE ME OBORR - OKAZION

0 LEK

Shitet nga: MK 24 Sht 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet shtepi private per arsye emigrimi.
Vila ndodhet ne hyrje te Lezhes 100m nga rruga kryesore Tirane-Shkoder.
Vila ka oborr te sajin, organizohet ne katin e pare me nje banjo, kuzhine, dhome ndenjeje dhe dy dhoma gjumi (e mobiluar), pjesa lart gjithashtu nje banjo; kuzhine; dhome pritjeje dhe dy dhoma gjumi, njera nga dhomat ka akses per nje verande te madhe ne pjesen e pasme te shtepise ku verehet nje pamje e madhe dhe e paster e qytetit te Lezhes.
Ne katin e pare gjithashtu ka akses per te dale ne oborrin e pasem te viles.
Siperfaqe totale e banimit Kati I + Kati II = 118.16m2.
Bashke me oborr 223m2.

Theksoj qe shtepia eshte e paisur me te gjithe dokumentacionin duhur dhe te rregullt te pronesise me HIPOTEKE. (Truall + shtepi )

Per me shume informacion dhe per çmimin kontaktoni ne nr e meposhtem:
Tel: 068 333 1655
dhe Whatsapp+Tel: +393395775634
Leaflet
Në fillim