Shitet Vile 3kate, Mamurras

350 000 EUR

Shitet nga: Msc Matoshi 05 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
🏘Shitet Vile 3 kate, Mamurras
📍Rr. e Adriatikut-Paracat, Mamurras
📐Sip ndertimi 750m²
📐Sip toke 3000m²
💶Cmimi 350.000€
✅Me certifikate pronesie
1️⃣Kati 1
🛏3 dhoma gjumi
🚽2 banjo+lavanderi
🛋Sallon me oxhak
🍽Kuzhine
🔹Korridor
🔸Verande me permasa 3m gjeresi dhe 12m gjatesi
2️⃣Kati 2
🛏2 dhoma gjumi
🚽2 banjo
🛋Sallon
🍽Kuzhine
3️⃣Kati 3
🛏4 dhoma gjumi
🚽Banjo
🛋Sallon
❇Ballkon
🔴Solete e rregulluar dhe izoluar, e mbuluar me tjegulla
🔵Shkallet me parmak te ndertuara me mermer
🔘E rrethuar me rrethim mbrojtes me avlli
🛑Themelet jane shume cilesore ku 1 kat eshte netoke me mur
⚫2 garazhe makinash
💠Ka pus uji te nxjerre me sonde 75m thellesi
Msc Matoshi
068 59 06 008
Leaflet
Në fillim