Shitet Vila prane detit Shengjin

300 000 EUR

Shitet nga: Agim Kastrati 26 Jan 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Vile me 4 kate , siperfaqe 600 m katror, me qellim biznesi hoteleri dhenie me qera te dhomave. Ka 13 dhoma te mobiluara , me ajer te kondicionuar, kuzhine ,tualet dhe cdo kusht tjeter ne cdo dhome. Vend per parkim te makinave, dokumenta te rregullta, vetem 100 metra larg detit. Cmimi i diskutueshem.
Agim Kastrati
Leaflet
Në fillim