SHITET SUPER RESORTI INHERITOR NE SHENGJIN

999 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Semirana Lamaj 06 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Kompania Billion G&G Group ka te drejten e shitjes ekskluzive te nje prej resorteve me luksoze dhe me te medha ne gjithe Shqiprine. Cdo gje eshte e fjales se fundit, arredim super luksoz. Ndertimi nga me cilesoret dhe me te miret si nga pamja por edhe nga struktura e ndertimit dhe ana inxhinjerike. Disponon nje dokumentacion te plote hipotekor. Resorti ka te gjitha parametrat e fjales se fundit dhe pamja nje oaz i vertet.Komleksi Organizohet ne 1-HOTEL 1-VILE INHERITOR 4-VILA ME TIPOLOGJI TE NJEJTE,PISHINE,BARE DHE RESTORANT

HOTELI-Ka 6 kate ku jane te perfshira 40 apartamente (3+1,2+1,1+1) Restoranti i hotelit eshte 300 m2 . Ka marketin 300 m2 si dhe lavanderin

VILAT-KEMI 5 VILA NGA ME LLUKSOZET DHE KUSHTE BASHKEKOHORE

1-VILA INHERITOR/Me pamje nga deti,vila ka dhe pishine.Ka 1300 m2,kater kate dhe 26 hyrje te tipit 3+1,2+1,1+1.Bare dhe Restorant,guzhine,recepsion,lavanderi,parkim si dhe gjelberim

4-VILAT e tjera kane tipologjin e njejte ,secila nga 650 m2 ndertim secila,54 apartamente total.3-vila kan nga 13 hyrje secila,1-prej tyre ka 15 hyrje.

PER TE GJITH JU TE INTERESUARIT,JU PRESIM NE ZYRAT TONA PER TE BERE TE GJITH PREZANTIMIN E TE GJITH KOMPLEKSIT NE DOKUMENTACION,PLANIMETRI DHE VIDIOT E XHIRUARA SI DHE PER TE VAZHDUAR ME PAS VIZITEN NE KETE RESORT. JU GJITHASHTU MUND TE TELEFONONI DHE NE NUMERIN 0692099400
Leaflet
Në fillim