Shiten 2 vila ne Lezhe per arsye emigrimi

0 LEK

Shitet nga: Selim 14 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Komuna
Lezhë
Per arsye emigrimi shesim 2 vila tek Rruga e Spitalit Lezhe. Vendodhja eshte perfekte. Me pamje nga qyteti. Vilat te kompletuara dhe ndertuara me kushtet me bashkekohore.
-Njera vile eshte 2 kate me nga 1+1 secili kat.
-Tjetra vile eshte 3 kate e ndare ne ambjente te ndryshme 1+1 dhe 2+1.
Per nje vizite ne prone dhe per pyetje ju lutem na kontaktoni ne: 0697431947 dhe ne numrin amerikan 0013476864459
Leaflet
Në fillim