okazionn

3 200 LEK

Shitet nga: emiljan 18 Jan 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
shitet shtepi banimi, dy dhoma dhe banjo, ka dy magazina jasht dhe nje kuzhin te jashte, shtepia edhet ne vi te verdhe me te gjitha letrat perkatse, shtepia ndollet ne rrile-lezhe. 5 km nga qyteti iezhes 0692625278 okazionn
emiljan
0692625278
Leaflet
Në fillim