Vile 3 -kateshe ne Lezhe

325 000 EUR

Shitet nga: arbresha 23 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
shitet vile 3 kateshe 2.5 km nga qendra e lezhes.secili kat eshte i perbere prej 3 dhoma gjumi,3 sallone,dhe banjo(gjithsej 9 dhoma gjumi,3 sallone e 3 banjo)Gjithashtu shtepia ka edhe nje hapesire te vecante per gatim.Perballe viles eshte edhe nje ndertese tjeter e cila eshte e kompozuar si dhome e madhe ndenjeje me oxhak funksional.Ne oborr gjenden edhe 2 garazhde.sip e pergjithshme e truallit 1000 metra katrore.Ndertime bashkekohore
Leaflet
Në fillim