Vila prej 377m2 ne Lezhe

190 000 EUR

Shitet nga: FATOS 07 Dhj 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
SHITET VILA E RE 2 KATESHE E CILA NDOLLET NE PERIFERI TE LEZHES <ISHULL LEZHE>E PERBERE NGA 4 DHOMA GJUMIT ,SALLON,GUZHINE,3 BANJO GARAZH PER 2 MAKINA.VILA ESHTE E RRETHUAR DHE NDODHET AFER RRUGES ISHULL LEZHE VAIN ,500 METRA TRUALL 377 METRA NDERTESA E 1000 METRA TOKE, E PAJISUR ME CERTIFICATE PRONSIE
KONTAKTONI NE MAIL fatos.vuksani@gmail.com
0039 3459063832
VENDESI VILLA NUOVA 2 PIANI CHE SI TROVA NE PERIFERI TE LEZHES <ISHULL LEZHE>COMPOSTA DA 4 CAMERE DA LETTO,SOGGIORNO,CUCINA,3 BAGNI,GARAG PER 2 AUTO.VICINO LA STRADA ISHULL LEZHE VAIN.500 METRI EDILI IN QUI 377 METRI ABITABILE E 1000 TERRENO TUTTO RECINTATO
PRONTA CON CERTIFICATO DI PROPRIETA' INVIATE UNA MAIL fatos.vuksani@gmail.com 0039 3459063832
SALE 2 FLOOR VILLA WICH IS LOCCATED IN SOBURB OF LEZHE COMPLETE WITH ALL RELEVANT CONDITIONS .COMPOSED OF 4 ROOMS,LIVING ROOM,KITCHEN,3 BATHROOMS,GARAGE
MAIL fatos.vuksani@gmail.com
00393459063832
Leaflet
Në fillim