Vila ne Lezhe

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Villiaggioa Italia 22 Dhj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shiten Hyrje dhe Vila ne Kompkesin, Villaggio Italia
Ky resort po ndertohet nga "Vellezrit Miri", me nje eksperience 15 vjecare ne ndertim dhe konstruktim ne Itali, nga ku lindi edhe idea e ndertimit te tij ne nje stil komplet italian. Hyrjet jane te gjitha per shitje dhe variojne nga 60m2-100m2.
Villiaggioa Italia
0692764910
Leaflet
Në fillim