Shitet 15 Hektar Toke ne Rrile - Lezhe

0 EUR

Shitet nga: Gjergji 16 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet 15 hektar toke ne fshatin Rrile -Lezhe ne afersi me autostraden pjesen e dyte te saj ne afersi te qendes Rrile ... Toka disponon cdo dhoj Dekumentacioni si hipoteke leje ndertimi ne toke ndodhet nje shtepi private e ndertuar ne vitin 2006 ne gjendje prefekte dhe 136m2 siperfaqe . Toka eshte e dobishme per bujqesi dhe e pa shfrytezuar . Te interesuarit te na kontaktojn ne kete nr tel +355693222852 çmimi i arsyshem !
Leaflet
Në fillim